ÖVRIGT / Speglar / Spegel+ konsolbord 9715218
*
nr 971 5218
Spegel+ konsolbord
sent 1800-tal, höjd: 200+ 49
Utrop:
3.600 kr
Såld:
4.200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 27 juli 2015
kl 18:22:37
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
27/7 12:05:21
1
3.000 kr
27/7 18:00:19
2
3.200 kr
27/7 18:06:20
1
3.400 kr
27/7 18:15:06
2
3.600 kr
27/7 18:15:49
1
3.800 kr
27/7 18:15:57
3
4.000 kr
27/7 18:17:37
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: konsolbord sekelskifte sent 1800-tal spegel speglar
-
3456 Spegel
+ konsol, 1800-tal. Höjd: 173+ 66
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 18:02
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 18:05
-
3412 Spegel
1800-talets slut, 133x61 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 19:17
-
3251 Spegel
1920-tal, 117x51 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 18:54
-
3079 Spegel
1960-tal, Teak, 118x35 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 19:37
-
3134 Spegel
Gustaviansk stil, 133x60 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 18:14
*
Spegel+ konsolbord
nr 971 5218
Spegel+ konsolbord
sent 1800-tal, höjd: 200+ 49
Utrop: | 3.600 kr |
---|---|
Såld: | 4.200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 27 juli 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
27/7 12:05:21 | 1 | 3.000 kr |
27/7 18:00:19 | 2 | 3.200 kr |
27/7 18:06:20 | 1 | 3.400 kr |
27/7 18:15:06 | 2 | 3.600 kr |
27/7 18:15:49 | 1 | 3.800 kr |
27/7 18:15:57 | 3 | 4.000 kr |
27/7 18:17:37 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: konsolbord sekelskifte sent 1800-tal spegel speglar
-
3456 Spegel
+ konsol, 1800-tal. Höjd: 173+ 66
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 18:02 -
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 18:05 -
3412 Spegel
1800-talets slut, 133x61 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 19:17
-
3251 Spegel
1920-tal, 117x51 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 18:54 -
3079 Spegel
1960-tal, Teak, 118x35 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 19:37 -
3134 Spegel
Gustaviansk stil, 133x60 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 18:14